KasaPro to portal finansowy, którego zadaniem jest prezentacja Państwu szerokiej oferty produktów finansowych. Specjalnie dla naszych klientów zbudowaliśmy prezentację w postaci rankingu i porównywarki finansowej. Tworzone rankingi są na podstawie oceny użytkowników oraz naszych finansowych ekspertów. W rankingu były brane pod uwagę takie elementy jak:

 

Darmowa Pożyczka dla pierwszych klientów

Zależy nam abyś nie ponosił żadnych kosztów związanych z pożyczeniem pieniędzy. Dlatego ważne jest dla nas, aby każdy klient mógł wziąć chwilówkę bez żadnych kosztów, jeśli spłaci ją w odpowiednim terminie.

 

Szybkość realizacji

Pieniądze w jak najkrótszym czasie na koncie. Szybkość realizacji nawet w 15 minut.  Abyś mógł dostać pieniądze w każdym momencie. Najlepsze firmy potrafią wypłacić pieniądze od 15 do 60 minut od zaakceptowania wniosku o pożyczkę.

 

Bezpieczeństwo

Wszystkie firmy pozabankowe są dla nas sprawdzane, aby twoje dane były w pełni bezpieczne. Każda firma spełnia prawo o przetwarzaniu danych oraz RODO, aby twoje dane były w pełni bezpieczne. Biorąc pożyczkę płacisz tylko kwotę, jaka jest w umowie.

Jakość obsługi klienta

Oceniamy jakoś obsługi supportu. Jeśli miałbyś jakieś problem lub pytania, sprawdzamy jak szybko firmy odpowiadają na e-maile, telefony i inne formy kontaktu. Patrzymy czy istnieje odpowiednio zbudowany dział pytań i odpowiedzi, który pomoże Ci w razie pytań.

 

Na naszym portalu znajdziesz:

– Najnowsze poradniki dotyczące finansów oraz pożyczek internetowych

– Porównywarkę finansową, w której możesz dobrać odpowiednią kwotę

– Rankingi chwilówek i pożyczek

– Oferte Kont Bankowych

– Opinie na temat pożyczkodawców